Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradpsychika i emocje
zwiń szukanie zaawansowane
Jak zapomnieć o byłym?
problem do rozwiązania

Jak zapomnieć o byłym?

pytanie zadane w dniu: 11.11.2010
problem zgłoszony przez: kasia raszka

O byłym partnerze nie da się zapomnieć nigdy - jedyne co pociesza to fakt, że przygaszone uczucie z dnia na dzień umiera...


Treść pytania:

"Jak zapomnieć o byłym chłopaku, jak być szczęśliwa?"

Katarzyna Mitrut Porady udziela Katarzyna Mitrut, psycholog:

Witaj!

Zapomnieć o osobie, którą się kochało jest bardzo trudno. Miejsca, piosenki, słowa - to wszystko przypomina nam o ukochanej osobie i o tym, jak nam było z nią dobrze. Pamiętaj, że wspomnień i wszystkiego co z daną osobą związane nie da się zapomnieć. Nie ma idealnego leku na zapomnienie. Z pewnością wiele osób Ci powiedziało to samo, ale.. musisz uporać się z tym, zrozumieć, że nie da się ot tak wyrzucić z pamięci wspomnień. Zawsze będą tkwiły w Twojej głowie, lecz z czasem będziesz coraz mniej wracała do nich. Teraz zacznij żyć własnym życiem, baw się, śmiej, dużo przebywaj z przyjaciółmi. Z czasem zauważysz, że nie wracasz do swojej miłości tak często, jak przedtem.

Pozdrawiam,
Katarzyna Mitrut

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Miłość po miłości

Mąż alkoholik mi grozi...

Nie będę mu usługiwać, ale jak się rozwieść?

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

7 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Depresja, lęki, nerwica to zaburzenia, z którymi boryka się wiele kobiet. Nie jesteś skazana tylko na siebie. Poszukaj osób, które czują podobnie. Wsparcia udzielą wam kompetentni i doświadczeni psychoterapeuci, psycholodzy i psychiatrzy.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu