Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Po 60-tce...fot. Archiwum WP
problem do rozwiązania

Po 60-tce...

pytanie zadane w dniu: 22.11.2010
problem zgłoszony przez: giza

Kto powiedział, że seks to przyjemność tylko dla młodych ludzi? Ponoć dojrzali mężczyźni odczuwają większe zapotrzebowanie na współżycie ze swoją wybranką... Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog.


Treść pytania:

"Jestem po 60-ce ale już od 5 lat z mężem nie uprawiamy seksu i teraz dopiero jak zdradziłam to czuję większą potrzebę seksualną. Czy to normalne, że kobieta po 60-ce jest taka potrzebująca? Wiem, że to, co robię jest wobec męża nieuczciwe ale mam taką potrzebę nawet miłych słów i przytulenia, no i seksu, a mąż tego już mi nie daje. Czy jestem normalna w tym wieku?"

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko,
Seks w każdym wieku jest człowiekowi bardzo potrzebny. Ma być satysfakcjonujący, a nie jak w młodym wieku, ilościowy, a tylko jakościowy. Z biegiem lat człowiek nabiera doświadczenia i w tej dziedzinie i powinien wiedzieć, że seks to także, jak Pani pisze "miłe słowa, przytulanie" itd. To bardzo ubarwia i cementuje życie seksualne. Doradzam ewentualną rozmowę z partnerem na ten temat. Co do tzw. zdrady to jest to sprawa bardzo osobista, złożona i i podlega własnej ocenie...

Pozdrawiam,
Prof. Z. Zdrojewicz

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Starsi mężczyźni chcą więcej seksu

Jakie mogą być przyczyny suchości pochwy?

Jak często facet musi się kochać?

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

12 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu