Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Miłość greckafot. purestock
problem do rozwiązania

Miłość grecka

pytanie zadane w dniu: 28.11.2010
problem zgłoszony przez: Kaska32

Miłość grecka, czyli sex analny to bardzo przyjemna forma aktywności, która polega na pobudzaniu odbytu, w celu osiągnięcia rozkoszy seksualnej.


Treść pytania:

"Mój chłopak próbuje mnie namówić na Miłość grecką. Trochę się boję tej techniki seksu... Co zrobić, żeby zmienić do tego podejście?"

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko,
Miłość grecka znana jest od czasów starożytnych i stosowali ją głównie homoseksualiści (literatura opisuje podobne przypadki u żołnierzy Aleksandra Macedońskiego tj. IV w. p.n.e). Podkreślam, że w seksie dozwolone jest wszystko pod warunkiem akceptacji obojga partnerów - przedyskutujcie problem i życzę wszystkiego dobrego.

Pozdrawiam,
Prof. Z. Zdrojewicz

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Czym jest eko-seks?

Jak często facet musi się kochać?

Jakie mogą być przyczyny suchości pochwy?

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

6 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu