Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poraddom i wokół domu
zwiń szukanie zaawansowane
Szkło laminowane grafiką do jasnej kuchni?
problem do rozwiązania

Szkło laminowane grafiką do jasnej kuchni?

pytanie zadane w dniu: 30.08.2010
problem zgłoszony przez: Kasia_82

Jeżeli chcemy, by nasza kuchnia była wyjątkowa, swojska o oryginalna - należy pamiętać o prywatnym, osobliwym akcencie w jej wystroju. Porady udziela Adam Bronikowski, projektant wnętrz, współwłaściciel biura architektonicznego - Hola Design.


Treść pytania:

"Witam.

Moja kuchnia jest duża, jasna i słoneczna. Ma białe ściany, a szafki mają żółte fronty. Chciałabym przełamać to jakimiś kontrastującymi akcentami kolorystycznymi. Myślałam np. o umieszczeniu na ścianie zamiast kafli zdjęć lub wzorzystych tapet za szybą – czytałam, że jest to ostatnio bardzo modne. Jaki wzór i kolor powinnam wybrać? Gdzie można kupić taką specjalną szybę? Czym jeszcze mogę ożywić swoją kuchnię?

Marta"

Adam Bronikowski Porady udziela Adam Bronikowski, projektant wnętrz:

Witam,

Rzeczywiście, obecnie bardzo modne stały się poddruki na szkle lub tzw. szkło laminowane grafiką. Można umieścić tam dowolne zdjęcie czy wydruk. Do żółtej kuchni świetnie pasować będzie wydruk w skali szarości. Może to być jakaś ciekawa panorama, ale jeszcze lepiej wprowadzić do wnętrza pierwiastek osobisty, czyli może zdjęcie z własnej kolekcji - tak, aby wnętrze nabrało charakteru osób w nim mieszkających.

Obecnie na rynku jest wiele firm wykonujących wydruki, podklejki na szkle lub szkło laminowane (grafika pomiędzy dwoma taflami szkła).

Pozdrawiam,
Adam Bronikowski

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Jakie łóżko do sypialni?

Mieszkanie prosto w wybiegu

Duży salon i mocne kolory

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

5 osób uważa, że to dobra porada

Porady użytkowniczek 1 porada

porady udziela: bauglas

Treść porady została zablokowana administracyjnie.

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Lubisz otaczać się pięknymi przedmiotami, jesteś estetą i to jak mieszkasz, ma wpływ na Twój komfort psychiczny? Skorzystaj z porad projektantów wnętrz, architektów i ogrodników.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu