Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
problem do rozwiązania

Klapsy podczas stosunku

pytanie zadane w dniu: 31.08.2010
problem zgłoszony przez: Inez

Mąż twierdzi, że bez tego nie może dojść. Czy coś jest z nim nie tak? - Na pytanie odpowiada Izabela Żubrys – seksuolog, magister psychologii, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.


Treść pytania:

"Mój narzeczony od niedawna daje mi klapsy w trakcie stosunku, czego wcześniej nie robił. Tłumaczyłam mu, że mnie to dekoncentruje i jest oznaką braku szacunku, a on i tak robi swoje twierdząc, że tylko tak może dojść. Czy coś jest z nim nie tak? "

Izabela Żubrys Porady udziela Izabela Żubrys, seksuolog:

Witam.

Pisze pani, że takie zachowanie narzeczonego występuje od niedawna – zakładam, że wcześniej osiągał satysfakcję seksualną bez dawania pani klapsów. Prawdopodobni gdzieś zetknął się z klapsami podczas współżycia i jest to dla niego bardzo podniecające. Jeśli jednak na panią działa to negatywnie, warto byłoby omówić to zachowanie z partnerem i zmienić je na takie, które byłoby również akceptowalne dla pani. Ma pani prawo nie zgadzać się na takie formy współżycia, które źle na panią działają. A co do narzeczonego – myślę, że szuka on nowości i mocniejszych wrażeń we współżyciu - warto, aby pani mu w tych poszukiwaniach towarzyszyła i abyście razem znaleźli cos satysfakcjonującego dla was obydwojga.

Izabela Żubrys

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Cała prawda o anorgazmii

Odczuwam tylko ból i złość...

Zwiększona ochota na seks

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

5 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu