Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Seks w wannie
problem do rozwiązania

Seks w wannie

pytanie zadane w dniu: 16.02.2011
problem zgłoszony przez: Magda, 17 lat

Seks w wannie wcale nie wyklucza możliwości zajścia w ciążę - ten, który tak myśli jest w ogromnym błędzie. Zawsze warto pamiętać o bezpiecznej antykoncepcji!


Treść pytania:

"Witam,
Kochałam się z moim chłopakiem w wannie, bez zabezpieczeń. Mam ostatnie dni płodne, nie było wytrysku. Co najwięcej mogla się tylko dostać jego wydzielina z penisa. Czy może w taki sposób dojść do zapłodnienia? Co robić? Boję się bardzo..."

Izabela Żubrys Porady udziela Izabela Żubrys, seksuolog:

Tak, w taki sposób również może dojść do zapłodnienia. W preejakulacie (płynie preejakulacyjnym – wydzielinie z penisa) znajdują się plemniki. Oczywiście jest ich o wiele mniej niż w spermie, ale wystarczy niewielka ich liczba aby doszło do zapłodnienia. Teraz może Pani tylko czekać na miesiączkę, jeśli się nie pojawi, warto zrobić test ciążowy. A w przyszłości, jeśli nie planują Państwo mieć dzieci, używać jakiejś skutecznej metody antykoncepcyjnej, aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnego stresu.

Pozdrawiam,
Izabela Żubrys

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Ogień, tatuś i emeryt

Mój facet rzadko się ze mną kocha...

Nie potrafię po alkoholu...

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

3 osoby uważają, że to dobra porada

Porady użytkowniczek 1 porada

porady udziela: martuska

Treść porady została zablokowana administracyjnie.

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu