Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradwygląd i styl
zwiń szukanie zaawansowane
Moje włosy są nijakie
problem do rozwiązania

Moje włosy są nijakie

pytanie zadane w dniu: 01.03.2011
problem zgłoszony przez: beata obertyn, 42 lat

Cienkie, zniszczone włosy, pozbawione życia i połysku - jak sprawić, by wydawały się zdrowsze i mocniejsze? Porady udziela Joanna Urbańska, fryzjerka stylistka.


Treść pytania:

"Mam problem z włosami - są mdłe, cienkie, mają mysi kolor, długość do ramion. Co mogę zrobić, żeby były ładniejsze i jaką wybrać fryzurę? "

Joanna Urbańska Porady udziela Joanna Urbańska , fryzjer stylista:

Witam,

Żeby dobrać odpowiednią fryzurkę musiałabym mieć więcej informacji. Odpowiednia fryzura musi pasować do naszego stylu, cech anatomicznych twarzy, budowy ciała, wykonywanej pracy, itd. Wiem tylko, że Twoje włosy są cienkie i mają mdły, mysi kolor. Kolor łatwo ożywić - wystarczy wybrać się do dobrego salonu fryzjerskiego i (jeśli nie masz odwagi na radykalną zmianę koloru) to na pewno fryzjer doradzi rozświetlenie pasm albo kontrastujące refleksy. Wpłynie to bardzo korzystnie, ponieważ rozświetlone refleksy optycznie nadadzą fryzurce objętości. Przy cienkich włosach jest to bardzo wskazane. Na pewno fryzjer doradzi podcięcie. Włosy cienkie, dobrze jest pocieniować, pasma kończące się na różnej długości optycznie podwoją ich ilość.

Polecam wybrać się do dobrego salonu fryzjerskiego, w którym, pod okiem fryzjera, włosy nabiorą nowego kształtu i koloru. Na pewno poradzi on, jak dbać o cienkie włosy. Trzymam kciuki i pozdrawiam!

Joanna Urbańska

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

JW tajemniczym świecie peelingów

Takie szorty trzeba mieć!

Na czym polega przedłużanie rzęs?

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

4 osoby uważają, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

To dział, w którym porad udzielają najlepsi styliści, wizażyści, fryzjerzy i projektanci mody. Znani specjaliści doradzają, jak wydobyć z siebie to, co najbardziej wartościowe i najpiękniejsze.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu