Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradwygląd i styl
zwiń szukanie zaawansowane
Jaką fryzurę dla siebie wybrać?
problem do rozwiązania

Jaką fryzurę dla siebie wybrać?

pytanie zadane w dniu: 01.03.2011
problem zgłoszony przez: kola

Moda na ulizane, sztucznie wyprostowane fryzury przemija - do akcji wkraczają loki i skręty, czyli generalny nieład na głowie. Jaki z tego wniosek? Zaczynamy stawiać na naturalność!


Treść pytania:

"Witam,
Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie. Chciałabym zacząć od fryzury - nie mogę się zdecydować, w jakiej będzie mi do twarzy. Moje włosy są strasznie puszące, więc często używam prostownicy i przez to są zniszczone. Proszę o poradę.
"

Portal Modnewlosy.pl Porady udziela Portal Modnewlosy.pl, fryzjer stylista:

Moja Droga,

Po pierwsze, odrzuć całkowicie prostownicę! Używanie prostownicy podwaja efekt zniszczenia włosów. Musisz wybrać się do fryzjera, który fachowo dobierze do Ciebie odpowiednią, lekką fryzurę. Już przeminęła moda na włosy proste, nieodbite, przylizane. W tym sezonie nadchodzi szał na loki, włosy mocno odbite od skóry głowy. Naturalność jest teraz najmodniejsza. Dzięki nowej, lekkiej fryzurze zaczniesz używać pianek, masek, past, które zregenerują Twoje włosy. Pokochaj swoje loki, wyrzuć prostownicę, a włosy na pewno Ci się odwdzięczą!

Marta Kucharczyk

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Jak modnie łączyć kolory?

Biżuteria na trendy jesienno-zimowe

Jak usunąć bliznę po pieprzyku?

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

6 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

To dział, w którym porad udzielają najlepsi styliści, wizażyści, fryzjerzy i projektanci mody. Znani specjaliści doradzają, jak wydobyć z siebie to, co najbardziej wartościowe i najpiękniejsze.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu