Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Brak wzwodu
problem do rozwiązania

Brak wzwodu

pytanie zadane w dniu: 17.03.2011
problem zgłoszony przez: Sayuri

Wpływ zaburzeń erekcji ma zazwyczaj bezpośredni wpływ na partnerkę. Jednak zaburzenia te mogą być szkodliwe dla związku, jak również wpływać na wizerunek mężczyzny, partnerki, całego związku oraz wzajemne postrzeganie partnerów.


Treść pytania:

"Witam.
Jestem z moim chłopakiem pół roku. Chcielibyśmy zacząć współżyć, lecz gdy już się zbliżymy, mój chłopak nie ma wzwodu. Co możemy w takiej sytuacji zrobić? Czy konieczne jest zażycie viagry?"

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko,

Nie wolno stosować Viagry bez wskazań lekarskich. Doradzam wizytę u lekarza: czy partner nie jest chory, czy nie stosuje innych leków itd. A może problem jest natury psychologicznej? Trzeba ustalić przyczynę braku wzwodu, a potem podjąć ewentualne kroki terapeutyczne!

Pozdrawiam,
Prof. Z. Zdrojewicz

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Cała prawda o anorgazmii

Sprawy łóżkowe

Boję się pierwszego razu...

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

3 osoby uważają, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu