Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Dlaczego mój mąż zwraca uwagę na inne kobiety?
problem do rozwiązania

Dlaczego mój mąż zwraca uwagę na inne kobiety?

pytanie zadane w dniu: 08.06.2011
problem zgłoszony przez: mycha82, 29 lat

Każdy heteroseksualny mężczyzna zwraca uwagę na atrakcyjne kobiety. Bez względu na to czy jest w stałym związku, czy też nie. Porady udziela dr n. med. Ryszard Smoliński, specjalista seksuolog.


Treść pytania:

"Dlaczego mój mąż stara się przypodobać innym dziewczyną, które mu się podobają? Jesteśmy małżeństwem 3 lata i zawsze jak widzi jakąś dziewczynę, która mu się podoba to stara się zwrócić jej uwagę na sobie i ją zagaduje! Nie rozumiem dlaczego on się tak zachowuje głupio, a twierdzi, że mnie kocha. Gdy pytam czemu tak robi, to się wkurza na mnie, że niby czemu nie pozwalam mu gadać z inną. Mnie to boli, bo czuję się w części zdradzana "na żywo". Proszę o pomoc."

Dr n. med. Ryszard Smoliński Porady udziela Dr n. med. Ryszard Smoliński, seksuolog:

Witaj,

Każdy chce się podobać, pragnie zwracać na siebie uwagę. To normalne. Dostrzeżenie przez potencjalnego partnera daje poczucie większej atrakcyjności, wartości. Lubimy zwracać na siebie uwagę. Szczególnie kobiety. Po co zakładasz seksowne sukienki, malujesz lico, nosisz mini, wysokie obcasy, kolczyki... ? By się podobać! Bądź sprawiedliwa. Mąż nie makijażu, nie farbuje włosów, nie nosi pierścionków. W tej mierze masz na pewno przewagę. On też chce podnieść poczucie własnej wartości i dowartościować się w ten sposób. To normalne. No chyba, że...

Pozdrawiam,
Ryszard Smoliński

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

To one są najseksowniejsze dla facetów

Ciągłe pobudzenie seksualne

Seks poza dniami płodnymi a ciąża

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

13 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu