Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Seks z kobietą
problem do rozwiązania

Seks z kobietą

pytanie zadane w dniu: 16.08.2011
problem zgłoszony przez: Julita

Biseksualizm jest bardzo często mylony z byciem - homo. Te dwie całkiem różne orientacje seksualne w każdym przypadku wymagają psychologicznego sprecyzowania.


Treść pytania:

"Witam,

Niedawno zakończyłam 4-letni związek ze swoim mężczyzną. Niestety, seks z nim nie satysfakcjonował mnie (nie był to jednak powód rozstania). W przeciągu 3 lat życia intymnego mogę policzyć na palcach jednej ręki, ile razy miałam orgazm. Myślałam, że to on za mało się stara, że po prostu mi nie odpowiada. Po naszym rozstaniu miałam kogoś i było równie ciężko.
Niedawno okryłam, co tak naprawdę mnie wciąga, kręci i czego tak naprawdę pożądam. Są to kobiety. Nie będę się rozpisywała, co mi się w nich podoba, bo to nie w tym problem. Jest bowiem w tym, że nadal jest ze mną strasznie ciężko. Mimo tego, że jest mi niesamowicie przyjemnie, moja kobieta mnie pociąga i to tak bardzo, że niekiedy nie wiem, co się ze mną dzieje, nogi mam jak z waty, dreszcze na całym ciele. Niestety, mimo tego wszystkiego - z orgazmem nadal jest u mnie strasznie źle. Nie potrafię.
W czym jest zatem problem? Skoro pociąga mnie, jej pieszczoty sprawiają mi ogromną przyjemność? Czy mogę z tym coś zrobić?"

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko,

Problem, który poruszasz jest nieco skomplikowany. Odnoszę wrażenie, że nie sprecyzowałaś swoich preferencji seksualnych. Istnieją osoby hetero, homo, a nawet biseksualne - trzeba coś wybrać, a problem tkwi w psychice i chyba nie będzie tak łatwo...

Pozdrawiam,
Prof. Z. Zdrojewicz

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Jak go uwieść?

Ciągłe pobudzenie seksualne

Seks poza dniami płodnymi a ciąża

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

2 osoby uważają, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu