Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Bardzo duży członek i ból podczas stosunkufot. shutterstock jupiter
problem do rozwiązania

Bardzo duży członek i ból podczas stosunku

pytanie zadane w dniu: 12.08.2010
problem zgłoszony przez: Lola

Ból podczas stosunku z reguły spowodowany jest zbyt małym podnieceniem kobiety. Czy rozmiar członka może być również współczynnikiem takiej dolegliwości? Odpowiedzi udziela dr n. med. Ryszard Smoliński.


Treść pytania:

"Mój partner ma bardzo dużego członka i często w trakcie współżycia sprawia mi ból. Czy są jakieś pozycje seksualne, w których mogłoby nam być po prostu wygodniej? "

Dr n. med. Ryszard Smoliński Porady udziela Dr n. med. Ryszard Smoliński, seksuolog:

Witam,

Nawet najdłuższe prącie w stanie wzwodu, przy odpowiedniej delikatności partnera i właściwym przygotowaniu jego kochanki do zbliżenia, nie powinno powodować dolegliwości. Czy czasem nie ma innych powodów Twojego cierpienia? Może ars amanti jest zbyt krótka i nie jesteś wystarczająco wilgotna? Czy przed immisją prącia do pochwy jesteś właściwie podniecona? Spróbuj kochać się w pozycjach, w których partner pozostaje statyczny, w to Ty podejmujesz ruchy frykcyjne, decydując o ich szybkości, a także o głębokości penetracji.

Gdyby powyższe rady nie pomogły, zgłoś się najpierw do ginekologa, by sprawdzić badaniem, czy z Tobą wszystko jest w porządku, a następnie razem z partnerem do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam,
Ryszard Smoliński

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

O czym myślisz kiedy się kochasz?

Za krótki penis

Dlaczego nie mam ochoty na seks?

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

10 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu