Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Jak zachęcić żonę do seksu analnego?
problem do rozwiązania

Jak zachęcić żonę do seksu analnego?

pytanie zadane w dniu: 07.10.2011
problem zgłoszony przez: Parafia, 26 lat

Podczas penetracji odbytu i odbytnicy członkiem wzrasta ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jak zachęcić do tego rodzaju uprawiania miłości swoją partnerkę? - o tym Jarosław Zabojszcz, seksuolog.


Treść pytania:

"Jestem przyzwyczajony, po poprzednim, 5-letnim związku, do kochania się analnie z partnerką i to jest to, co najbardziej w seksie lubię. Teraz jestem żonaty, od niedawna, ale od 2,5 roku jesteśmy razem i uprawiamy seks. Kochaliśmy się kilka razy analnie, ale żona nie przepada za tym, po prostu poświęciła się dla mnie. Od dłuższego czasu w ogóle nie bawiliśmy się okolicami odbytu, ponieważ stwierdziłem, że dam jej czas, może z czasem przyjdzie ochota na takie zabawy - niestety nie. Ponownie chcę zachęcić ją do drugiej dziurki i nie wiem, jak to zrobić. Wiem dobrze, że dwoje ludzi musi coś chcieć, poza tym nastrój, przygotowanie itd., ale nie ma jakiejś metody czy sposobu, który by ją przekonał? Strasznie zależy mi na tym, bo ta forma seksu daje mi największą satysfakcję i chcę, żeby żona również polubiła takie zabawy.

Proszę o pomoc."

Jarosław Zabojszcz Porady udziela Jarosław Zabojszcz, seksuolog:

Szanowny Panie!

Jedyne, co może Pan zrobić, to rozmawiać. Wytłumaczyć żonie, czego Pan potrzebuje, żeby czuć się spełnionym seksualnie. Ale niczego nie osiągnie Pan na siłę. Do tej formy aktywności seksualnej nie może Pan zmusić partnerki. Proszę przedstawić swoje argumenty, potrzeby, ale wysłuchać także tego, co Ona potrzebuje, co jest dla Niej przyjemne, co jest potrzebne. Podstawa udanego związku i współżycia, to dobra, jasna i szczera komunikacja!

Pozdrawiam,
Jarosław Zabojszcz

Przeczytaj również:

Wielki kompleks małego...

Mąż namawia mnie do seksu w toalecie

Obrzydza mnie seks oralny...

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

0 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu