Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Śluby czystości
problem do rozwiązania

Śluby czystości

pytanie zadane w dniu: 06.12.2011
problem zgłoszony przez: lakiluk, 26 lat

Wedle nauki Kościoła - seks przed ślubem jest grzechem. O życiu w czystości w okresie narzeczeństwa opowiada prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog.


Treść pytania:

"Witam,

Jestem z moją narzeczoną już 6 lat. Od czasu, jak się zaręczyliśmy i planujemy ślub postanowiła, że nie będziemy już uprawiać seksu - aż do ślubu. Przedtem było w miarę wszystko dobrze. Teraz ona twierdzi, że nie jest to zgodne z jej osobowością, jest bardzo religijna. Twierdzi, że po seksie ona ma wyrzuty sumienia i że przed ślubem to grzech, że to czas, jakby oczyszczenia? Twierdzi, że jak się naprawdę kochamy, to że wytrzymam do ślubu. A przez to nasz związek zaczął się sypać. Nie wiem, co można zrobić.

Proszę o pomoc."

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internauto,

Nie jest dobrze. Generalnie wszystko, a już zwłaszcza przekonania religijne, odgrywają w każdym związku dużą rolę. Jeżeli są różne, to macie kłopot! Proponuję jasną rozmowę i ustalenie co, jak i kiedy.

Pozdrawiam,
Prof. Z. Zdrojewicz

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

To one są najseksowniejsze dla facetów

Jego pieszczoty sprawiają mi ból

Seks poza dniami płodnymi a ciąża

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

0 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu