Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradciąża i sprawy kobiece
zwiń szukanie zaawansowane
Krostki na wargach sromowych
problem do rozwiązania

Krostki na wargach sromowych

pytanie zadane w dniu: 19.12.2011
problem zgłoszony przez: Zmartwiona, 21 lat

Zaczerwienione wypryski na wargach sromowych mogą świadczyć o infekcji bakteryjnej, którą zawsze warto skonsultować ze swoim ginekologiem. Porady udziela mgr inż. Katarzyna Schmidt, biotechnolog diagnosta.


Treść pytania:

"Mam taki problem. Mam na jajniku torbiel, dostałam czopki, ale dzisiaj zauważyłam, że mam takie malutkie krosteczki. Strasznie się boję, że oznacza to coś złego. Krostki nie bolą, nie swędzą. Proszę mi powiedzieć, czy powinnam się niepokoić?"

Mgr inż. Katarzyna Schmidt Porady udziela Mgr inż. Katarzyna Schmidt, biotechnolog, diagnosta:

Witam serdecznie,

Jeśli krostki w okolicach narządów intymnych pojawiły się 24 godziny po zastosowaniu czopków, może być to związane z tym, iż jest Pani uczulona na nie. Jednakże często z uczuleniem pojawia się uczucie dyskomfortu, swędzenia i pieczenia. Najlepiej byłoby zgłosić się ponownie do lekarza, aby trafnie postawić diagnozę.

Pozdrawiam,
Katarzyna Schmidt

Przeczytaj również:

Antykoncepcja dla młodej mamy

Sprawdź ile czasu zostało Ci na dziecko

Dopadł mnie lęk przed urodzeniem dziecka...

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

0 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Okres ciąży i połogu będzie okresem szczęśliwym, jeśli będziesz wiedziała, co dzieje się z Twoim ciałem i jak rozwija się Twoje dziecko. Jeśli masz wątpliwości lub dręczy Cię niepokój, o poradę zapytaj ginekologa lub położną.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu