Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Nie wiem, co to orgazm pochwowy...
problem do rozwiązania

Nie wiem, co to orgazm pochwowy...

pytanie zadane w dniu: 21.12.2011
problem zgłoszony przez: biedroneczka, 23 lat

Orgazmy mogą mieć różną częstotliwość występowania i intensywność, ale wszystkie zaczynają się i kończą w tym samym miejscu, którym jest oś pochwa - wargi sromowe - łechtaczka...


Treść pytania:

"Jestem w stałym związku 7 lat i orgazmu pochwowego brak - łechtaczkowy jest. Mam złe podejście do swojego ciała, bo brzydzę się go i nie umiem zrozumieć, jak mogę podobać się partnerowi, skoro widzę jak wyglądam. Nie wierzę w jego słowa, bo uważam, że kłamie w tej sprawie, poprzez brak orgazmu wiem, że seks do niczego nie prowadzi, a tylko mnie krępuje, więc unikam go i nie chce mi się kochać, bo i tak wiem, że nic to nie da, co ma zrobić? Próbowaliśmy wszystkiego kiedyś, abym miała orgazm pochwowy, ale opuściły mnie jakiekolwiek nadzieje, a partner naciska, ja tylko próbuję się wywinąć od seksu..."

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko, kilka spraw:

1. Trzeba zaakceptować swój wygląd, niezależnie od tego, jaki on jest, bo po prostu nie ma wyjścia - nie ma ludzi bez skazy.

2. Orgazmy dzielą się na pochwowe (hipotetyczny punkt "G") i łechtaczkowe i oba są dobre, a my dzielimy je na "dobre" i "złe".

3. Seks trzeba polubić i... trenować, bo bez niego jest trudno.

Pozdrawiam,
Prof. Z. Zdrojewicz

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Co trzecia kobieta płacze po seksie!

Brodawczak

Cesarskie cięcie a karmienie piersią

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

5 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu