Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradwygląd i styl
zwiń szukanie zaawansowane
Jak się malować?
problem do rozwiązania

Jak się malować?

pytanie zadane w dniu: 09.01.2012
problem zgłoszony przez: Kinga, 23 lat

Jaki makijaż będzie tym najbardziej trafionym dla kobiety o brązowych włosach z jasną karnacją? - o tym Agnieszka Ostafińska-Kowalska, stylistka.


Treść pytania:

"Witam,

Chciałabym dowiedzieć się, jaki makijaż i kolory najbardziej będą pasowały do mojego typu urody i jak dbać o suchą i skłonną do podrażnień skórę?

Proszę o poradę i wskazówki. "

Agnieszka Kowalska Atelier Porady udziela Agnieszka Kowalska Atelier, stylista:

Witam,

Gratuluję urody i odpowiedniego doboru koloru włosów - ciepły, niezbyt ciemny brąz doskonale komponuje się z Pani jasną karnacją. Jeżeli chodzi o pomadkę, odradzam intensywne czerwienie, zachęcam do koloru jasnej maliny (zbliżonej do naturalnego), intensywnego koloru łososiowego oraz palety ładnych pasteli. Przy takim typie urody, warto poeksperymentować z kolorami odzieży. Odradzam, blade beże, nijakie szarości i czerń. Doskonale będzie Pani wyglądać w czerwieni, pomarańczu oraz intensywnych chabrowych kolorkach.

Pozdrawiam,
Agnieszka Ostafińska-Kowalska

Przeczytaj również:

Jak dobrać maskarę?

Rozmowa kwalifikacyjna. W co się ubrać?

Puszące włosy

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

3 osoby uważają, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

To dział, w którym porad udzielają najlepsi styliści, wizażyści, fryzjerzy i projektanci mody. Znani specjaliści doradzają, jak wydobyć z siebie to, co najbardziej wartościowe i najpiękniejsze.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu