Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradwygląd i styl
zwiń szukanie zaawansowane
Trwałafot. 123RF
problem do rozwiązania

Trwała

pytanie zadane w dniu: 15.03.2012
problem zgłoszony przez: gosia, 26 lat

Źle wykonana trwała ondulacja to dość częsty przypadek w salonach niedoświadczonych fryzjerów. Jak sobie radzić, gdy już jest po fakcie, radzi Karol Winiarski, fryzjer-stylista.


Treść pytania:

"Witam. Trzy miesiące temu zrobiłam sobie trwałą, włosy tak do łopatek. Teraz wyglądam okropnie. W ogóle od początku nie podobało mi się to, co zrobił fryzjer z moimi włosami, ale jakoś dałam radę. Teraz wyglądam okropnie, włosy puszą się okropnie, w ogóle się nie układają. Chciałabym się pozbyć tej trwałej jak najszybciej, ale nie wiem, jak. Słyszałam o powtórnej trwałej, że niby robią z włosami tak, żeby były proste. Nie chcę z tego korzystać, bo mam okropnie przesuszone włosy, myślałam o obcięciu włosów, ale do jakiej długości? Czy wystarczy tylko podciąć końcówki, np. o 5 cm? Czy wtedy trwała zniknie? Co zrobić, żeby włosy z powrotem zrobiły się proste? Proszę o poradę, bo naprawdę nie wiem, co mam zrobić. Dziękuję."

Karol Winiarski Porady udziela Karol Winiarski, fryzjer stylista:

Witaj.
Zapewne nie wiesz, czego i jak używać. Proponuję wizytę u fryzjera, podcięcie końców włosów i zakup odpowiedniego kosmetyku do włosów po trwałej ondulacji.

Bardzo dobry efekt daje bardzo dobry szampon, odżywka, maska i serum firmy Brazylian Blowout. Włosy będą lśniące i nie puszyste, końce nie będą się rozdwajać oraz zgęstnieją. Cena to ok. 148 $. Pozdrawiam.

Przeczytaj również:

Zniszczone włosy

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

5 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

To dział, w którym porad udzielają najlepsi styliści, wizażyści, fryzjerzy i projektanci mody. Znani specjaliści doradzają, jak wydobyć z siebie to, co najbardziej wartościowe i najpiękniejsze.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu