Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradwygląd i styl
zwiń szukanie zaawansowane
Dodatki do czerwonej, koronkowej sukienkifot. 123RF
problem do rozwiązania

Dodatki do czerwonej, koronkowej sukienki

pytanie zadane w dniu: 27.03.2012
problem zgłoszony przez: ewa

Jakie dodatki uświetnią czerwoną, koronkową sukienkę?


Treść pytania:

"Witam,
na ślubie cywilnym planuję wystąpić w czerwonej, koronkowej sukience. Różne dodatki (biżuteria, buty) wydają mi się do niej zbyt blade lub przeciwnie - zbyt krzykliwe. Jakie wybrać?
Pozdrawiam."

Katarzyna Krzyszkowska Porady udziela Katarzyna Krzyszkowska, stylista:

Witam,
czerwona sukienka sama w sobie jest bardzo wyrazista. Słusznie obawiasz się, aby nie przedobrzyć i nie popsuć efektu. Buty i inne dodatki nie powinny wychodzić na pierwszy plan, tylko delikatnie dopełnić całości. Wybrałabym buty w podobnym odcieniu czerwieni, może jeszcze z dodatkiem innego kolor, np. granatu lub szarości. Nie szokowałabym obcasem o wysokości 12 cm czy platformą w złotym lub srebrnym kolorze z plecionkami czy rzemykami. Do czerwieni pasuje wiele kolorów i obecnie można ją połączyć z zieleniami, fioletami, pudrowym różem, bladym cielistym, a nawet z pomarańczem i szafirem.
Jednak w tej wyjątkowej chwili postawiłabym na klasykę.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

4 osoby uważają, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

To dział, w którym porad udzielają najlepsi styliści, wizażyści, fryzjerzy i projektanci mody. Znani specjaliści doradzają, jak wydobyć z siebie to, co najbardziej wartościowe i najpiękniejsze.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu