Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poraddiety i odżywianie
zwiń szukanie zaawansowane
problem do rozwiązania

Mrożone warzywa

pytanie zadane w dniu: 26.04.2012
problem zgłoszony przez: Zuza

Czy wiesz jak gotować mrożone warzywa?


Treść pytania:

"Czy to prawda, że mrożone warzywa są zdrowsze niż te kupowane w sklepie? I jak najlepiej je przyrządzić, aby nie straciły swoich wartości odżywczych?"

Ewa Schmidt Porady udziela Ewa Schmidt, szef kuchni, pasjonat gotowania:

Nie tyle są zdrowsze, ile zachowują praktycznie wszelkie wartości świeżych warzyw. Zwłaszcza na przednówku warto po nie sięgać. Do tego nie wymagają z naszej strony zbyt wiele pracy. A gotujemy tak samo, jakbyśmy postępowali ze świeżymi. Aha, nie rozmrażamy ich przed użyciem! Wtedy właśnie stracą sporo witamin.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

13 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

To, ile ważysz, ma wpływ nie tylko na Twoje samopoczucie, ale również na stan Twojego zdrowia fizycznego. Jeśli masz problemy z utrzymaniem wagi, cierpisz z powodu nadwagi lub otyłości, zapytaj o radę doświadczonych dietetyków.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu