Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Dlaczego mężczyźni lubią dawać klapsy?
problem do rozwiązania

Dlaczego mężczyźni lubią dawać klapsy?

pytanie zadane w dniu: 27.09.2010
problem zgłoszony przez: Kobieta

większość mężczyzn lubi dawać kobietom klapsy. A już zwłaszcza podczas stosunku. Czym można tłumaczyć takie preferencje? Odpowiada Ryszard Smoliński, seksuolog.


Treść pytania:

"Panie Ryszardzie,

Każdy mój parter lubi mi dawać klapsy w czasie seksu, a ja zastanawiam się, o co chodzi? Dlaczego tak bardzo podnieca to mężczyzn?"

Dr n. med. Ryszard Smoliński Porady udziela Dr n. med. Ryszard Smoliński, seksuolog:

Witaj,

Może spotykasz się z mężczyznami, należącymi do jakieś szczególnej grupy? Albo jest w Tobie coś wyjątkowego (doprawdy nie wiem co to może być?), co prowokuje i wyzwala takie samcze zachowania. A może Ty, po prostu, lubisz klapsy i sama swoim zachowanie, prowokujesz do nich kochanków. Niewykluczone, że masz w sobie rysy masochizmu?

Pozdrawiam,
Ryszard Smoliński

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Leki mogą zaburzać erekcję

Brak wzwodu

Problem z niepłodnością w wieku młodzieńczym

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

13 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu