Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Wytrysk u kobiety?fot. Digital Vision
problem do rozwiązania

Wytrysk u kobiety?

pytanie zadane w dniu: 27.09.2010
problem zgłoszony przez: asia

Co oznacza sformułowanie "kobiecy wytrysk" i o czym świadczy? Na pytanie odpowiada Zygmunt Zdrojewicz, profesor zwyczajny w Katedrze i Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami AM we Wrocławiu.


Treść pytania:

"Czy kobieta może mieć wytrysk? Ostatnio, w czasie stosunku z moim partnerem, najpierw miałam wrażenie, jakby członkiem naciskał mi na pęcherz moczowy - to było bardzo dziwne, a później "nie wyrobiłam" i miałam wrażenie jakbym oddała mocz, towarzyszyła mi przy tym niesamowita rozkosz. Teraz już sama nie wiem, czy może rzeczywiście się "zsiusiałam", czy to mógł być wytrysk? Będę wdzięczna za odpowiedź."

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Witam serdecznie,

U kobiet podczas orgazmu następuje pewna forma "wytrysku" a stan, który Pani opisuje jest przykładem osiągnięcia maksymalnej satysfakcji seksualnej u kobiety.

Życzę wszystkiego dobrego,
Prof. Zygmunt Zdrojewicz

Masz problem i nie możesz go rozwiązać?

zadaj pytanie specjaliście

Przeczytaj również:

Mężczyźni mówią "kocham" tylko dla seksu

Miesiączka a ciąża

Jak postępować z prezerwatywą?

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

62 osoby uważają, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu