Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Pierwszy razfot. Thinkstockphotos
problem do rozwiązania

Pierwszy raz

pytanie zadane w dniu: 13.06.2012
problem zgłoszony przez: Zdenerwowana, 21 lat

Czuję, że jestem gotowa utracić dziewictwo ze swoim chłopakiem. Jak dać mu do zrozumienia, że ten moment już nadszedł?


Treść pytania:

"Witam,
mam 21 lat i jeszcze jestem dziewicą. Miałam chłopaków, ale każdy z nich, gdy dowiadywał się, że jestem dziewicą, albo mnie rzucał, albo strasznie naciskał na stosunek. Teraz poznałam chłopaka, który, gdy się dowiedział, że jestem dziewicą, powiedział mi, że to piękne i, że poczeka aż będę gotowa. Warto dodać, że mój chłopak jest ode mnie tylko rok starszy. Chciałabym zrobić to z nim, bo przy nim czuję się jak przy żadnym innym chłopaku. Nie chciałabym tylko, żeby to się stało nagle, tylko żeby on (albo my razem) coś przygotowali, np. kolację ze świecami itd. Jak mu delikatnie dać do zrozumienia, że jestem już gotowa?"

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko, z Twojej historii wynika, że Twoi poprzedni partnerzy byli mało wartościowi i nie sprostali zadaniu, jakim jest dziewica. Nie mogę dać konkretnych rad, wszystko zapewne odbędzie się w sposób naturalny i spontaniczny, a kolacja ze świecami (banał) wcale do tego nie jest potrzebna, wystarczy miła rozmowa, przytulanie, całowanie i sytuacja sama dalej się rozwinie. Życzę powodzenia, bo ten pierwszy raz, szczególnie dla kobiety, jest niezwykle istotny.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

22 osoby uważają, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu