Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Przedwczesny wytryskfot. Stock.xchng
problem do rozwiązania

Przedwczesny wytrysk

pytanie zadane w dniu: 21.06.2012
problem zgłoszony przez: smietan01, 18 lat

Zależy mi na długim stosunku z dziewczyną, ale po kilku minutach podniecenia mam wytrysk... Zaczynam przez to wpadać w kompleksy.


Treść pytania:

"Witam,
mam 18 lat i jestem w udanym związku już od ponad pół roku. Bardzo się kochamy. Nie tak dawno zdecydowaliśmy się na seks. Dodam, że dla nas obojga był to pierwszy raz. Później chcieliśmy kochać się częściej i dłużej. Tu jednak pojawia się mój problem, a mianowicie - dochodzę za szybko. Nie spotykamy się często na seks, uprawiamy go raczej rzadko. Chcielibyśmy, żeby trwał on jak najdłużej. Czy jest jakaś możliwość, rada, aby wyeliminować ten problem? Jest on dla mnie bardzo uciążliwy i czuję, że wpadam przez niego w kompleksy. Nie chcę, aby każdy nas stosunek kończył się dosłownie po kilku ruchach."

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internauto, seks wymaga doświadczenia i... treningu. Ale niestety wytrysk przedwczesny jest częstą przypadłością u młodych osób - najczęściej na tle psychogennym i wymaga leczenia. Doradzam wizytę u seksuologa, a doraźnie proponuję przedłużenie tzw. gry wstępnej.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

31 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu