Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Jak długo żyją plemniki?fot. Stock.xchng
problem do rozwiązania

Jak długo żyją plemniki?

pytanie zadane w dniu: 02.08.2012
problem zgłoszony przez: sally, 19 lat

Jak długo plemniki żyją poza organizmem?


Treść pytania:

"Witam, chciałam się dowiedzieć, ile czasu żyje plemnik poza organizmem? Doszło do stosunku z partnerem bez zabezpieczenia, nastapił wytrysk na zewnątrz mojego organizmu. Następnie partner wytarł sie, umył i za parę minut znów doszło do stosunku z wytryskiem poza moim organizmem. Czy jest szansa na to, że plemniki przedostały się do pochwy i nastąpi zapłodnienie?"

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko, odpowiedz jest taka - plemnik może żyć nawet do 7 dni i dlatego obliczanie tzw. dni płodnych powinno to uwzględniać!! Sytuacja, którą opisujesz (wytrysk nie do pochwy), praktycznie wyklucza ewentualną ciążę.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

37 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu