Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradciąża i sprawy kobiece
zwiń szukanie zaawansowane
Czy można zajść w ciążę podczas okresu?fot. Thinkstockphotos
problem do rozwiązania

Czy można zajść w ciążę podczas okresu?

pytanie zadane w dniu: 02.08.2012
problem zgłoszony przez: Gaga

Czy w czasie kąpieli w basenie istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Czy w ogóle może się to stać w trakcie miesiączki?


Treść pytania:

"Dziś jest 3. dzień mojego okresu, jest on nieregularny. Czy mogę zajść w ciążę, jeżeli mój brat wrzucił mnie dziś do basenu w ogrodzie... Czy jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?"

Dr n. med. Kinga Ziółkowska Porady udziela Dr n. med. Kinga Ziółkowska, ginekolog:

Witam.
Nie ma takiej możliwości. Nawet jeżeli nie miałaby Pani miesiączki, to przebywanie wspólne w basenie daje bardzo nikłą szansę na zajście w ciążę. Proszę jednakże pamiętać na przyszłość, że stosunek (!!!) w trakcie miesiączki nie gwarantuje tego, że ciąża nie jest możliwa.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

6 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Okres ciąży i połogu będzie okresem szczęśliwym, jeśli będziesz wiedziała, co dzieje się z Twoim ciałem i jak rozwija się Twoje dziecko. Jeśli masz wątpliwości lub dręczy Cię niepokój, o poradę zapytaj ginekologa lub położną.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu