Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Orgazm u mężczyznyfot. Thinkstockphotos
problem do rozwiązania

Orgazm u mężczyzny

pytanie zadane w dniu: 03.08.2012
problem zgłoszony przez: Klaudia, 20 lat

Jak rozpoznać, np. w czasie seksu oralnego, że mężczyzna osiągnął orgazm?


Treść pytania:

"Witam, mam dość dziwne pytanie: ostatnio podczas seksu oralnego z partnerem poczułam, że jego jadra stają się coraz bardziej mokre, a moje usta wypełnia dużo większa ilość śliny. I tu właśnie rodzi się pytanie, czy możliwe, żeby tak szybko doprowadzić go do szczytowania (było zbyt ciemno, żebym mogła stwierdzić, czy to była sperma, czy tylko kwestia gorącej atmosfery)? Kiedy w takiej sytuacji wyczuć, czy partner szczytuje, czy też nie? Jeśli przy tym niekoniecznie wydziera się na całe gardło?"

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko, nie każdy facet przy orgazmie "wydziera się na całe gardło". Problem jest poważny i wymaga obserwacji, a czas trwania seksu oralnego jest różny i może być bardzo krótki. Zaobserwuj i napisz.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

50 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu