Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Rzadki seks z mężemfot. Thinkstockphotos
problem do rozwiązania

Rzadki seks z mężem

pytanie zadane w dniu: 06.08.2012
problem zgłoszony przez: Zuzia84

Seks raz na miesiąc - oto jak wygląda norma w moim małżeństwie. Mąż nie chce się ze mną kochać, ale ogląda filmy erotyczne. Czy nasz związek ma szanse na przetrwanie?


Treść pytania:

"Witam. Od 3 lat jestem mężatką z mężczyzną, z którym jestem 7 lat. Wcześniej miałam już partnerów, natomiast mój mąż nie, jestem jego pierwszą partnerką seksualną. Uprawiamy seks rzadko, raz w miesiącu albo raz na 2 miesiące i to zawsze ja zaczynam, mój mąż nigdy nie wykazuje się inicjatywą w tej sprawie. Obawiam się, że nie budzę w nim pożądania, tym bardziej, że w ciągu pół roku 3 razy złapałam go jak oglądał filmiki erotyczne, mimo, że np.: dzień wcześniej nie chciał się ze mną kochać. Wiem, że zanim się poznaliśmy, dosyć często oglądał takie filmy, ale wtedy był sam, a teraz ja jestem do dyspozycji, a on sobie to ogląda i nawet nie idzie się zaspokoić do łazienki, więc po co to oglądać? Jego tłumaczenie jest takie, że chce się poduczyć, bo uważa, że jest słaby w tej dziedzinie, tylko że nie wprowadza do naszego życia erotycznego żadnych nowinek. Proszę mi odpowiedzieć, co się dzieje, bo wiadomo, że związek bez seksu ma małe szanse na przetrwanie.
P.S. Oboje mamy po 28 lat, aż boję się pomyśleć, co będzie za parę lat."

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko, na podobne pytanie odpowiadałem wcześniej. Dodam, że oglądanie filmów erotycznych, a nawet pornograficznych nie jest do końca naganne. Natomiast zamiana ekranu i rezygnacja z życia damsko - męskiego to już problem, który należy leczyć. Proponuję wizytę u psychologa, a może mąż ma jakieś problemy zdrowotne? Potwierdzam, że życie bez seksu jest trudne i dlatego należy unikać rutyny i monotonii w związkach, bo to zabija seks.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

6 osób uważa, że to dobra porada

Porady użytkowniczek 4 porady

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu