Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradwygląd i styl
zwiń szukanie zaawansowane
Jakie dodatki do koronkowej sukienki?fot. Thinkstockphotos
problem do rozwiązania

Jakie dodatki do koronkowej sukienki?

pytanie zadane w dniu: 26.08.2012
problem zgłoszony przez: aga

Jakie dobrać dodatki do koronkowej sukienki, aby uzyskać stonowany, elegancki efekt?


Treść pytania:

"Witam.
Idę na wesele w złotej, koronkowej sukience. Jakie dodatki wybrać? Pozdrawiam. "

Porady udziela Katarzyna Stasiak (Rosso), kosmetolog:

Witam. Złota koronkowa sukienka już sama w sobie jest bogatą ozdobą. Dlatego dodatki, jakie do niej wybierzesz, powinny być w jednolitym kolorze. Aby nie wyglądać zbyt mdło, proponowałabym Ci, abyś założyła czarne czółenka i dobrała do nich czarną kopertówkę. Dodatki tego typu w kolorze "nude" także by pasowały, ale nie ożywiłyby tej stylizacji tak, jak kolor czarny, pomimo, że to czarny.

Całkowicie zrezygnowałaby z biżuterii. Wyjątkiem mogą być małe kolczyki, najlepiej całe z jakiegoś kamienia i także w kolorze czarnym. Taka stylizacja na pewno sprawi, że będziesz czuła się dobrze i elegancko. Życzę udanej imprezy weselnej. Pozdrawiam.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

17 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

To dział, w którym porad udzielają najlepsi styliści, wizażyści, fryzjerzy i projektanci mody. Znani specjaliści doradzają, jak wydobyć z siebie to, co najbardziej wartościowe i najpiękniejsze.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu