Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Kobiecy wytrysk fot. Thinkstockphotos
problem do rozwiązania

Kobiecy wytrysk

pytanie zadane w dniu: 02.09.2012
problem zgłoszony przez: aga

Wiele kobiet marzy o przeżyciu orgazmu, inne zaś doświadczają go spontanicznie, nawet wtedy, kiedy nie kochają się ze swoimi partnerami. Czasem towarzyszy mu... kobiecy wytrysk.


Treść pytania:

"Witam! Mam 29 lat, więc jestem kobietą dojrzałą. Rok temu urodziłam pierwsze dziecko i coś zmieniło się w moim ciele. Pewnego dnia w czasie stosunku z mężem nastąpił u mnie jakby wytrysk wodnisto - lepkiej wydzieliny, przeżyłam niesamowitą rozkosz. Nigdy u mnie to się nie wydarzyło, a o kobiecym wytrysku słyszałam tylko lub czytałam, nie wierząc, że jest coś takiego.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że coś takiego zdarza mi się także w "zwykłych" sytuacjach. Obcieranie obcisłej bielizny, spodni lub ostatnio założenie nawet nogi na nogę, powoduje nagły wzrost podniecenia i "moczę" się, może mniej niż w "dużych" sytuacjach, ale zawsze... Świadomie zrezygnowałam ze spodni, rajstop, stringów na rzecz spódnic, sukienek, pończoch - pomogło. Kilka razy nie założyłam też obcierającej bielizny - też pomogło. Nie muszę mówić, jaka to krępująca sytuacja, a zarazem uzależniająca, bo to, co wtedy przeżywam, jest niepowtarzalne. Podobno nie widać tego po mnie zewnętrznie, ale to, co dzieje się wtedy w mojej głowie... uzależnia jak narkotyk.

Dodam, że pracuję jako przedstawiciel handlowy i mam kontakt bezpośredni z ludźmi, co powoduje duże skrępowanie. Czy coś ze mną jest nie w porządku, jak sobie z tym radzić i czy poród fizjologiczny mógł mieć wpływ na zmiany w moim ciele i psychice? Dziękuję i proszę o pilną odpowiedź. "

Jarosław Zabojszcz Porady udziela Jarosław Zabojszcz, seksuolog:

Agnieszko, doświadczyłaś czegoś, o czym wiele kobiet tylko marzy! Sama napisałaś, że rozkosz była niesamowita. I to ta pozytywna strona.

Oczywiście taka rozkosz w pracy może rozpraszać (delikatnie mówiąc). Sama wskazałaś, jak skutecznie sobie z tym radzić - luźniejsza bielizna, nieobciskające spodnie, a najlepiej spódnica, sukienka, krótko mówiąc: rzeczy, które nie drażnią Twoich intymnych sfer. Oczywiście zawsze możesz zabezpieczyć się także wkładką higieniczną.

Poobserwuj siebie - czy ślady są na pewno widoczne dla innych osób? A może najzwyczajniej jest Ci niezręcznie, że tyle satysfakcji pojawiło się podczas zwykłych, codziennych obowiązków? Przełom, jakiego doświadczyłaś w swoim życiu, zdecydowanie mógł mieć znaczny wpływ na to, co teraz odczuwasz.

Jeśli nie potrafisz zaakceptować tego, co się z Tobą dzieje, udaj się na spotkanie z psychologiem. Ale ja osobiście Tobie gratuluję! Pozdrawiam.

Przeczytaj również:

Jak się zmotywować do ćwiczeń?

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

13 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu