Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Brak ochoty na seksfot. Thinkstockphotos
problem do rozwiązania

Brak ochoty na seks

pytanie zadane w dniu: 17.09.2012
problem zgłoszony przez: maja27, 33 lat

Jakie mogą być przyczyny spadku libido, odpowiada seksuolog, prof. Zygmunt Zdrojewicz.


Treść pytania:

"Dzień dobry, mam takie pytanie. Jestem od 6 lat mężatką, ale od 15 lat jestem z tym samym partnerem, to jest mój mąż. Kiedyś było cudownie, kochaliśmy się codziennie, nawet dwa, trzy razy dziennie. Od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks, nie wiem, co się dzieje, dlaczego tak się stało i co może być tego przyczyną. Proszę mi pomóc i poradzić, co mam zrobić, bo jestem bezradna."

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko, już wielokrotnie odpowiadałem na pytanie: co zrobić, aby w związku było dobrze? Odpowiem, że przyczyn spadku libido może być wiele: psyche, monotonia, choroby, stresy. Proponuję spokojną rozmowę, a nawet wizytę (poza lekarzem ogólnym) u psychologa. A może czas zrobi swoje - przerwa, urozmaicenie, rozmowa, afrodyzjaki, itd. Pozdrawiam.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

8 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu