Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradwygląd i styl
zwiń szukanie zaawansowane
Dodatki do chabrowego płaszczafot. 123RF
problem do rozwiązania

Dodatki do chabrowego płaszcza

pytanie zadane w dniu: 11.10.2012
problem zgłoszony przez: Daria

Jakie dodatki pasują do płaszcza w bardzo modnym tego sezonu kolorze - chabrowym?


Treść pytania:

"Witam. Mam takie pytanie. Jaki kolor dodatków (czapka, szal, rękawice) pasują do chabrowego płaszcza na zimę? Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam."

Porady udziela Katarzyna Stasiak (Rosso), kosmetolog:

Witam. Chabrowy kolor jest jednym z najmodniejszych kolorów tej jesieni. Kolor jest sam w sobie żywy, ale jeśli chcesz go jeszcze bardziej ożywić, możesz dobrać do niego dodatki w kolorze musztardowym lub czerwonym, na pewno będzie bardzo ładnie odbijał.

Natomiast, jeśli wolisz bardziej stonowane kolory, mogą to być wszystkie odcienie beżu, szarości. Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, w czym będziesz czuła się najlepiej. Proponowałabym jednak, aby kolory tkanin dodatków były jednolite. Pozdrawiam.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

8 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

To dział, w którym porad udzielają najlepsi styliści, wizażyści, fryzjerzy i projektanci mody. Znani specjaliści doradzają, jak wydobyć z siebie to, co najbardziej wartościowe i najpiękniejsze.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu