Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Jak długo "żyją" plemniki?fot. sxc.hu
problem do rozwiązania

Jak długo "żyją" plemniki?

pytanie zadane w dniu: 04.11.2012
problem zgłoszony przez: madziula1420

Jak długo po wytrysku plemniki mogą być aktywne?


Treść pytania:

"Jak duże ryzyko zajścia w ciążę niesie ze sobą stosunek przerywany? Czy to prawda, że przed wytryskiem plemniki już się wydostają? Ile godzin, dni "żyją" plemniki?"

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko, stosunek przerywany nie jest dobrą formą antykoncepcji. UWAGA! Plemnik żyje do 7 dni ! Prawdą jest, że plemniki mogą pojawiać się również przed wytryskiem.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

179 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu