Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradwygląd i styl
zwiń szukanie zaawansowane
Jak naturalnie rozjaśnić włosy?fot. 123RF
problem do rozwiązania

Jak naturalnie rozjaśnić włosy?

pytanie zadane w dniu: 17.01.2013
problem zgłoszony przez: arafatka, 19 lat

Boję się, że fryzjer je zniszczy...


Treść pytania:

"Chciałabym rozjaśnić naturalnie włosy. Jak to zrobić, żeby uzyskać naturalnie jasny kolor? Jestem ciemną blondynką i chcę jasny blond, gdyż w niektórych mam trochę naturalnych, jasnych pasemek blondu.

Może zastosować jakiś szampon rozjaśniający? Do fryzjera nie chcę iść, bo nie chcę niszczyć włosów rozjaśniaczem. Co robić?"

Olga Sobocińska www.sobocinska.com.pl Porady udziela Olga Sobocińska www.sobocinska.com.pl, fryzjer stylista:

Witaj

Domowe sposoby na pojaśnienie włosów to np. używanie szamponu rumiankowego lub płukanie włosów naparem z rumianku. Jest to czasochłonne i daje tylko lekkie efekty.

Rozumiem Twoją obawę, jeśli chodzi o wizytę u fryzjera i użycie rozjaśniacza, jednak mądry fryzjer wykonałby taką koloryzację na Twoich włosach farbą. Aby rozjaśnić NATURALNIE włosy w odcieniu ciemnego blondu, wcale nie trzeba użyć rozjaśniacza. Taki zabieg bezinwazyjnie i delikatnie można wykonać dobrymi farbami, które dadzą efekt naturalnego i jasnego blondu.

Radzę, byś poszła do kilku dobrych salonów fryzjerskich i zanim zaufasz danemu fryzjerowi, spytała się jakim sposobem chce uzyskać zamierzony efekt i dlaczego taki wybrał. Pamiętaj, że dobry fryzjer zawsze zrobi analizę włosa i sam wyjaśni sposób wykonania zabiegu. A konsultacja nie jest zobowiązaniem do wykonania zabiegu w danym miejscu.
Życzę powodzenia i pięknego blondu!

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

34 osoby uważają, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

To dział, w którym porad udzielają najlepsi styliści, wizażyści, fryzjerzy i projektanci mody. Znani specjaliści doradzają, jak wydobyć z siebie to, co najbardziej wartościowe i najpiękniejsze.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu