Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradwygląd i styl
zwiń szukanie zaawansowane
Jak samodzielnie wyregulować brwi?fot. 123RF
problem do rozwiązania

Jak samodzielnie wyregulować brwi?

pytanie zadane w dniu: 26.01.2013
problem zgłoszony przez: Monika1117, 20 lat

Jak to zrobić?


Treść pytania:

"Trochę krzywo wyregulowałam sobie brwi. Jak szybko odrastają brwi i jak samemu je wyregulować?"

Porady udziela Katarzyna Stasiak (Rosso), kosmetolog:

Witam!

Przede wszystkim powinnaś udać się do kosmetyczki, aby mogła nadać ona Twoim brwią ładny wygląd. Robienie tego na własną rękę jest to bardzo ryzykowne i często kończy się źle.

Jak już kosmetyczka nada im kształt, będziesz mogła później sama je depilować (wszystkie włoski, które rosną poza nadaną linią brwi). Jeśli chodzi o odrastanie włosków brwi, u każdego jest to sprawa indywidualna. U jednych rosną one szybciej, u innych wolniej.

Możesz w tym przypadku zacząć używać odżywek z witaminami do brwi albo olejku rycynowego, który przyspieszy ich wzrost. I pamiętaj, nie zawsze jest dobrze samemu ingerować w swoją urodę.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

70 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

To dział, w którym porad udzielają najlepsi styliści, wizażyści, fryzjerzy i projektanci mody. Znani specjaliści doradzają, jak wydobyć z siebie to, co najbardziej wartościowe i najpiękniejsze.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu