Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik katalog poradżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane
Ciąża podczas brania tabletek antykoncepcyjnych?
problem do rozwiązania

Ciąża podczas brania tabletek antykoncepcyjnych?

pytanie zadane w dniu: 15.06.2013
problem zgłoszony przez: Dzoana, 21 lat

Bardzo się tym stresuję...


Treść pytania:

"Mam pytanie odnośnie ciąży. Od kilku tygodni się stresuję. Podobno zajście w ciążę przy regularnym braniu tabletek jest mało prawdopodobne. Jednak ja mam jakieś obawy. "

prof. Zygmunt Zdrojewicz Porady udziela prof. Zygmunt Zdrojewicz, seksuolog:

Internautko, z tego co opisujesz, ciąża jest bardzo mało prawdopodobna, a zaburzenia cyklu mogą wynikać np. ze stresu. Na wszelki wypadek wykonaj test ciążowy.

źródło porady: Kobiecyporadnik.pl


tak czy uważasz, że to dobra porada?

0 osób uważa, że to dobra porada

Zamieszczane w Serwisie przez Użytkowników i ekspertów porady mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego lekarza w wyniku bezpośredniego badania. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść tych porad oraz za jakiekolwiek szkody Użytkownika powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez Użytkownika do treści porady.

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu