Kobiecy poradnik
Nasze tematy Obrączka odbiera wolność? Kobiecy poradnik baza pytańżycie intymne
zwiń szukanie zaawansowane

Pytanie użytkownikazadaj pytanie specjaliście

Pytanie z działu: Życie intymne

Mój partner nie chce się ze mną kochać

"Mam 41 lat, jestem po rozwodzie i mam dwójkę dzieci. Od 2 lat jestem w związku z mężczyzną. Przez półtorej roku było wspaniale pod każdym względem, niestety nałożyło się kilka poważnych problemów (w jego życiu zawodowym ), co odbiło się echem w naszym pożyciu. Od pół roku nie kochamy się, były rozmowy, próby, moje fochy i nic...

Spędzamy ze sobą wiele czasu (nie mieszkamy jeszcze razem), śpimy razem, on się przytula, całuje, mówi o miłości, natomiast nie inicjuje nic więcej. Jak ja prowokuję jakąś sytuację, on szuka wymówek. Przy rozmowach na ten temat tłumaczy, że za dużo ma na głowie w tej chwili, że musi pomyśleć, jak zadbać o mnie i dzieciaki. Dodam, że ma kłopoty finansowe (musi spłacać kredyt za przyjaciela).

Nie wiem, co mam myśleć. Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja, wiązałam z nim przyszłość, a teraz boję się, że to może przekreślić wszystko. Czy możliwe, aby mężczyzna nie potrafił się wyłączyć? Czy faktycznie stres może mieć aż taki wpływ na pożycie w związku? Nie rozmawiałam jeszcze z nikim na ten temat, jest to dla mnie zbyt krępujące."

pytanie zadane w dniu: 14.08.2013

pytanie zadane przez: Jasmin

TAGI: TAGI: seks związek stres

Porady użytkowniczek 4 porady

wybierz kategorię

Udane życie seksualne warunkuje harmonijny rozwój psychosomatyczny, redukuje napięcia, pozwala czerpać satysfakcję w innych dziedzinach życia. Jeśli męczą Cię problemy związane z Twoją seksualnością, doświadczeni seksuolodzy i psycholodzy udzielą Ci porady.

Logowanie

Nie masz jeszcze Profilu? Załóż go

Zapomniałeś hasła?


regulamin serwisu